Великі мережі АЗС дурять Президента і нас з вами.

Кожного разу паливні олігархи придумують все більш абсурдні речі, щоб пояснити власну зажерливість та маржу у 9-10 грн. на літрі на своїх АЗС. Раніше то гривня дешевшала, то долар дорожчав, то нафта дорожчала, то Марс, Меркурій і Спіка ставали на небі в одну лінію.
Зараз нова фішка, оцініть – великі мережі АЗС змушені тримати високі ціни бо на ринку працюють «нелегали», які демпінгують. Тобто, щоб не дати клієнту заправитись паливом дешевше та залучити клієнта до себе великі мережі задирають ціни на своїх АЗС. Як вам логіка? Саме таке пояснення на повному серйозі розкручують прикормлені «експерти» і цю локшину вже почали вішати на вуха особисто Президенту керівники великих мереж АЗС.

«Експерти» розійшлись не на жарт і продовжують дивувати. Ось цитата одного такого відомого: «Нужна методичная работа по ликвидации теневого сегмента, что позволит создать здоровую конкурентную среду. Это выровняет наценки на заправках, а также обеспечит доходы бюджета».

Все ясно? Це вирівняє націнки на заправках, забув «експерт» додати - вгору. Ну і про бюджет офшорних рахунків куди виводяться прибутки паливних баронів теж чомусь не сказав. А от про здорове конкурентне середовище… навіть не знаю, що сказати. Для «експертів» монополізм це «здорове конкурентне середовище»? Такі у нас «експерти».

Я багато пишу про так званих «нелегалів» і пояснюю, що «нелегалів» придумали паливні барони, вони ж навішують на них ярлики про незаконність, небезпечність, несплату податків і таке інше. «Нелегали», насправді, це малий та середній бізнес який, сукупно, є ринковим фактором, що не дає паливному картелю ще більше задирати ціни, особливо на автомобільний скраплений газ. Тому докладається так багато зусиль паливними монополістами для дискредитації дрібних підприємців перед суспільством і задля знищення цього сегменту руками влади.

Цікава тенденція останнього часу - у своїх страшилках монополісти вже не заморочуються, щоб надати своїм фантазіям хоч якусь правдоподібність.
Так, профільне обєднання всім відомих великих мереж АЗС – «Нафтогазова асоціація України» (НАУ), розповсюджує інформацію, і її підтримують «експерти», що 20% дизпалива та 50% автогазу знаходиться в «тіні». Ну ок, подивимось уважніше на ці цифри та подумаємо, чи можуть вони відповідати дійсності?

За основу візьмемо лише дані НАУ та розкручених «експертів», щоб уникнути звинувачень у маніпуляціях.

НАУ створила та модерує сайт https://perevirazs.info/, де знаходиться карта нелегальних АЗС країни. На даний час, кількість нелегальних заправок згідно сайту складає 785. Для розуміння того, мало це чи багато, звернемось до ДПС. Згідно даних ДПС, в країні офіційно працює більше 9000 АЗС та близько 2000 монопаливних газових заправок. Уявили, як виглядає ринок та яку частину займають "нелегали".

А тепер, вніманіє вопрос, уважаємиє знатокі: як 785 нелегалів здатні пропустити через себе 812 000 тонн скрапленого газу, тобто половину ресурсу який зайшов на роздрібний ринок у 2018 році? Даних про поточний рік нема, але точно відомо що реалізація автогазу в цьому році ще зросла. Виходить, що 785 «нелегалів» щомісяця реалізують 68 000 тонн скрапленого газу, або один «нелегальний» об’єкт продає за місяць мінімум 86 тонн газу? Шановні "нелегали", як ви там почуваєтесь у власних маєтках у Майямі?

Для тих хто не розуміє, можна застосувати таке порівняння - бабця на базарі, яка продає насіння стаканчиками, в день реалізує насіння більше ніж супермаркет за місяць.

А це ще не торкнулись дизпалива. Ми пам'ятаємо, що 20% дизпалива в тіні, а це, якщо взяти 2018 рік, 677 800 тонн. Припустимо, що ті ж самі «нелегали» крім газу продають і ДТ хоч це далеко не так, але припустимо. Знову ділимо на 785 «нелегалів» та на 12-ть місяців – майже 72 тони ДТ в середньому продає одна «нелегальна» заправка щомісяця. Як????

Не треба бути великим фахівцем, щоб зрозуміти, яку нісенітницю підсовують суспільству і Президенту.

Та це ще не все.
Сайт https://perevirazs.info/ містить ще одну загадку. Там є лічильник, який невідомо яким чином рахує втрати бюджету із сплати ПДВ від «нелегалів». Відправна точка – 01.01.2018 р. Внизу примітка, що втрати ПДВ за 2018 рік склали 10 млрд. грн. Зараз лічильник показує цифри в межах 10 млрд. 621 млн. втраченого ПДВ від 01.01.2018 р. до сьогодні. Віднімемо 10 млрд. втрачених у 2018 році, виходить, що втрати бюджету по ПДВ від «нелегалів» у 2019 році складають 621 млн. грн. Цікаво, що такого трапилось на ринку цього року, що в порівнянні з минулим роком втрати бюджету від несплати ПДВ знизились на 9 млрд. 379 млн. грн. при тому, що розмір «тіні», 20% ДТ та 50% газу, з минулого року не зменшився, а навіть збільшився, як нас переконують?

Тільки в мене стійке відчуття, що і цей сайт, і заяви «експертів», і заяви НАУ, і скарги топ-менеджменту нафтотрейдерів Президенту це, перепрошую, фуфло, яке покликано, по-перше, створити певну громадську думку, а по-друге, спонукати державу прибрати з роздрібного паливного ринку конкурентів паливному картелю великих мереж АЗС?
Якщо так станеться, Президенту щоденно доведеться зустрічатися з нафтотрейдерами і примушувати їх знижувати ціни на пальне.

Стаття Михайла Скляра (https://www.facebook.com/mihail.sklyar.7/posts/1789002934567338?__tn__=K-R )

 

ОСТАВИТЬ
ОТЗЫВ
Форма обратной связи