ЧЕРГОВА МАНІПУЛЯЦІЯ ПРО АКЦИЗ НА СКРАПЛЕНИЙ ГАЗ

Для об’єктивного висвітлення питання ставок акцизів на паливо з ЗМІ були навмисно перекручені факти:
 
1) Не сказано про альтернативний законопроект, який визначає європейський підхід формування ставок акцизного податку на скраплений газ, який в середньому в 4 рази менший ніж на бензин
2) Навмисно сказано, що ставки акцизу в Україні визначаються з тони, а не з 1000 літрів.
3) Виявляється дірка в бюджеті України в 5 млрд. грн через те, що мільйони автовласників, які вибирають пропан-бутан, хочуть зекономити та дбають про екологію України.
4) Для того, щоб підтримати українського виробника можна вводити мито на 75% палива, яке імпортується з Росії, а не піднімати ставку акцизу для всіх споживачів.
5) Якби в Україні дбали про енергетичну безпеку вже давно б відмовилися від поставок палива з Росії, та не маніпулювали ставками акцизного податку, який додатково сплатять споживачі.
 
Якщо є питання до «дірки в бюджеті», то ми вже пропонували збільшити ставки акцизного податку на всі види палива до мінімального європейського рівня. Поступове щорічне збільшення акцизу на всі види палива може залучити додатково більше 120 млрд. грн. Розрахунки втрат бюджету України через низькі ставки акцизного податку та посилання на Європейскі ставки акцизного податку за посиланням https://ukravtonomgaz.com.ua/.../zbilshimo-akciz-na...
 
Прошу всіх підтримати нашу інформаційну акцію #NOTAXLPG2020 та розяснити народним депутатам України про негативні наслідки збільшення акцизного податку на скраплений газ на 270% Чому автогаз подорожчає на 5 грн за літр читайте тут https://ukravtonomgaz.com.ua/.../zaklikaemo-ne-dopustiti...
 
Деякі експерти паливного ринку можуть стверджувати, що План імплементації Директиви 2003/96/ЄС щодо мінімальних ставок акцизного податку країн Європейського союзу є не обов’язковим до виконання, а рекомендаційним. Так це правда. Але після збільшення акцизного податку на скраплений газ майже в двічі від бензину по співвідношенням згідно Директиви ЄС до 263 Евро за 1000 кг. (139,5 Евро за 1000 літрів) ставить під загрозу Украіну на шляху до євроінтеграції. Таке абсурдне співвідношення ставок акцизного податку є грубим порушенням ст. 337 Угоди про асоціацію з ЄС (про забезпечення споживачам «доступу до нафтопродуктів, зокрема скрапленого газу»).
Сподіваюсь народні депутати не підтримають маніпулятивне, нібито, вирівнювання співвідношення ставок акцизного податку на бензин та скраплений газ. Та не будуть порушувати п. 7 ст. 4 Податкового кодексу («установлення податків та зборів відповідно до платоспроможності платників»).
Хоча порушення законів та податкового кодексу України це звична справа. Україна це мабуть єдина країна в світі яка рахує акцизний податок не в національній валюті, а в Євро. Мабуть Украіна і далі буде залишатися для іноземних інвесторів країною абсурдів та парадоксів.
+
 
https://www.facebook.com/AndriyDorofeyev/videos/3489254627824033
 
Джерело: https://www.facebook.com/AndriyDorofeyev
ОСТАВИТЬ
ОТЗЫВ
Форма обратной связи