Про нас

«VostokGaz»

Одна із найбільших мереж АЗС у Дніпропетровському регіоні.

По всій мережі реалізується виключно якісне пальне, що відповідає європейським стандартам. Реалізація пального відбувається виключно на високотехнологічному обладнанні виробництва України, Польщі, Чехії, Голландії.

Якість, сервіс, приваблива ціна – саме ті переваги, завдяки яким тисячі автомобілістів обирають “VostokGaz”.

Доступна готівкова та безготівкова форми оплати.

Система лояльності, завдяки якій її учасники одержують фіксовані знижки та бонуси, які можуть витрачати на супутні товари у 7Drive market та пальне.

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

2008_1
Відкриття та початок роботи першої АЗС мережі VostokGaz.
У місті Дніпро відкривається перша АГЗС. Введення стандартів обслуговування та контролю якості пального. На станціях реалізується 1 вид пального – автомобільний газ.
2012
Розширення мережі.
Завдяки дотриманню стандартів якості обслуговування та пального мережа VostokGaz завойовує довіру клієнтів, а також поступово розширюється. Відкриття станцій у таких містах як: Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Межова, Павлоград, Новомосковськ та Підгородне.
2008
Початок реалізації нових видів палива, розширення асортименту магазину, відкриття 7Drive market.
У 2017 році мережа була розширена відкриттям КАЗС (контейнерних автозаправних станцій), що дозволяє реалізацію дизельного пального (ДП), бензину А-95 та А-92 стандарту EURO 5. Також розпочинає свою історію 7Drive market, в якому ви завжди можете відпочити, випити ароматної кави і поласувати соковитими бургерами, або хот-догами. Купити все необхідне в дорогу.
2021
Рубіж подоланий!
Мережа АЗС VostokGaz долає рубіж у 45 введених в експлуатацію АЗС. За рік відкрито понад 5 нових станцій.
0
ВИДИ ПАЛЬНОГО
0
АЗС
0
МІСТ
0
7DRIVER MARKET